+372 5566 2236 - EST
+372 5088 635 - RUS
info@vepstone.com
Blogi

Kuni 120 m2 suurusega maja projekt

120 m2 suurusega majad on leidnud nõudluse mitte ainult looduses, vaid ka tihedas linnaasustuse tingimustes väiksema pinna ja sellega seotult ka madalama hinna tõttu. Asuvad väiksematel maatükkidel, kuid vaatamata sellele on täiesti valmis elamiseks.

Planeeringu eripärad

Eramaja rõhutab omaniku staatust, rõõmustab sellega, et seina taga ei ole naabreid. Kaugeltki mitte alati vajatakse suuri eramuid: need võivad mitte mahtuda maatüki piiridesse või siis nii suurt pinda lihtsalt ei vajata. Tellides projekti 120m2 suurusele majale, ootab klient kõikide mugavustega hubaseid ruume. Kujundajate ja arhitektide ees seisab keeruline ülesanne – elu- ja majapidamisruumid tuleb ratsionaalselt laiali paigutada nii, et nendes oleks hubane elada.

Terrassi ja garaaži korraldus 

Kataloogis on esitletud kuni 120 m2 suurused ühe- ja kahekorruselised majad terrassi ja garaažiga. Täiendavad arhitektuurelemendid lisavad erilise omapära. Terrass täiendab suurepäraselt siseeluruume. Eriti kasulik siis, kui külla tuleb arvukalt sõpru või sugulasi.

Pakume erinevaid valmislahenduste variante, kuid kui teil on projektist oma nägemus, võtke meiega ühendust ning meie arhitektid ja kujundajad loovad teie unistustemaja eskiisi.

Tellida 120 m2 maja projekt  

Tahate ehitada maja või vundamenti, kuid ei tea millest alustada? Seda kõike võib teha firma Vepstone. Järgime kindlalt kokkulepitud tähtaegu, kõik lepingus märkimata ettenägematud kulud aga võtame enda kanda. Täitmise kvaliteet on alati kõrgtasemel, kuna kontrollime põhjalikult igat protsessi. Töötame kõikides Eesti regioonides ning tunneme rõõmu igast teie pöördumisest.

Eelised

Kuni 120 m2 suuruse maja projekti eelised seisnevad selles, et selle hooldusele kulub vähem nii kommunaal-, kui finantsressursse. Ratsionaalne lähenemine insenerisüsteemide planeerimisele lubab täiendavalt veelgi kokku hoida. Toad, sansõlmed, majapidamisplokid paiknevad üsna kompaktselt. Tutvuda kõikide planeeringutega võite saidi kataloogis.

Pakume rangetele ehitusnormidele ja – reeglitele vastavaid maju. Projekti väljatöötamisel osutame suurt tähelepanu mitte ainult esteetikale, vaid ka ohutusele, heli- ja soojusisolatsioonile. Soovi korral võib paigaldada panoraamaknad või läbi mõelda sobilik valgustussüsteem.

Kuidas meiega  ühendust võtta

Ühendust saab kolmel viisil: läbi tagasiside vormi, telefonil +372 5656 0912 ja e-posti teel info@vepstone.ee. Meie majandusjuhid pakuvad esmast nõustamist, arvutavad eelnevalt välja projekti hinna, kooskõlastavad inseneri väljasõidu aja maatüki ülevaatamiseks.