+372 5566 2236 - EST
+372 5088 635 - RUS
info@vepstone.com

Lemmik

Majaprojektid

Millest algab mistahes tüüpi maja ehitus? Igaüks võib pakkuda omaenda vastuse – vundamendi süvendi kaevamine, vundamendi püstitamine, ehitusmaterjalide ostmine ja tarnimine… Kuid õige vastus on tegelikult järgmine – maja püstitamine algab projektist. Justnimelt selles komplektis pannakse kokku tulevaseks ehitiseks kõik vajalikud dokumendid. Majade ja suvilate valmisprojektid aitavad tulevasel omanikul kindlaks määrata isiklikud soovid, saada võimalikult detailne plaan ehitusprotsessist, kooskõlastada kõik juriidilised formaalsused ja seadustada valmisehitis.

Millist ohtu kujutab maja püstitamine ilma projektita? Suurepärase välimusega ja kallitest materjalidest ehitatud hoone võib ühel ilusal päeval ettearvamatult kokku variseda, kuna hoone püstitamisel ei ole järgitud ehitusnorme ja reegleid, mida projekti olemasolul oleks tehtud.

Elumaja või suvila projekti saate tellida meie ettevõttelt Viking Ehituspartner OÜ (registreeritud kaubamärgiga Vepstone). Pakume kõiki vajalikke dokumente koos joonistega ning kooskõlastame projekti vastavalt omavalitsuse nõuetele. Alustage oma unistuste maja ehitamist õigesti, ehk siis projekti tellimisega.

Oleme projekteerimisbüroo Z500 ametlikud partnerid.

Projektid on autoriõigusega kaitstud. Projektide omavoliline kopeerimine on vargus.