+372 5566 2236 - EST
+372 5088 635 - RUS
info@vepstone.com

Vundament

Vundament – hoone stabiilne alustala

Vundamendi ehitus on üks olulisemaid etappe mistahes ehitise püstitamisel. See peab vastu pidama kõikide kandetugede koormusele ning tagama nende stabiilsuse. Maja, sauna, kuuri garaaži, terrassi või siis kasvuhoone jaoks ettenähtud vundamendi püstitamine nõuab täpseid arvutustöid ning selle valamisel tuleb järgida õigeid tehnoloogiaid. Kõik see tagab ehitisele pikaajalise vastupidavuse. Eesti ettevõte Vepstone püstitab lintvundamente, mis pakub pikkadeks aastateks kindlat alustala mistahes ehitisele.

Lintvundamentide tüübid ja hinnad

Ettevõtte spetsialistid annavad nõu, millist vundamendi tüüpi vajatakse vastavalt konstruktsioonide raskusele ning pinnase omapärale. Valikus on kahte tüüpi vundamente.

Hind sõltub tüübist ja tööde mahust. Aia- või saunamaja, karkass- või gaasbetoonist maja lintvundamentide püstitamisel peame täpselt kinni etteantud tähtaegadest ning ei ületa seatud eelarvet.

Alustades ehitust Vepstone abiga, laote kindla aluse oma tulevasele ehitisele.

Soojustatud Rootsi plaat

Soojustatud Rootsi plaat on tänapäevane soojustõhus madalale sügavusele paigaldatav vundament. Ja mitte ainult vundament, mitte lihtsalt betoonplaat. See on teie maja tõeline alus. Rootsi plaadi tehnoloogia ühendab endas soojustatud monoliitse vundamendiplaadi ehituse ja kommunikatsioonide, sealhulgas vesipõrandakütte süsteemi, rajamise võimaluse. Kompleksne lähenemisviis võimaldab lühikese aja jooksul saada soojustatud ja sisseehitatud insenerisüsteemidega vundamendi ning tasase, plaatide ja laminaadi või muude katete paigalduseks valmis põranda.

Fibo plokist lintvundament

Fibo plokkidest valmistatud lintvundamendil on hulk praktilisi eeliseid. Seda iseloomustab suur kulumiskindlus, see ei ole vastuvõtlik kahjulikele välismõjudele, mis tagab suurepärase kvaliteedi ja kestvuse. Samuti on sellel vundamendil suurepärased soojustusomadused. Fibo plokkidest (keramsiitbetoonplokid) ehitatud vundament on keskkonnasäästlik. Fibo plokid taluvad suurepäraselt äärmuslikke temperatuure, mis võimaldab neid kasutada mis tahes tingimustes.