+372 5566 2236 - EST
+372 5088 635 - RUS
info@vepstone.com
Blog

Ökonoomne majaprojekt Eestis

Mõlgutate mõtteid omaenda maja ehitamisest ja olete jõudnud krundigi osta, kuid kahtlete oma majanduslikus võimekuses seda ideed realiseerida? Ettevõte Vepstone pakub soodsaid võtmevalmis majaprojekte – kulutõhusaid ja lihtsaid lahendusi, mis sobivad ideaalselt ka väikese eelarve puhul!

Odava maja ehitamine on Eestis ehitusmaterjalide hindasid ning professionaalsete töömeeste tasusid arvestades praktiliselt võimatu. Kuid ettevõtte Vepstone kogenud arhitektid ja projekteerijad on täiesti veendunud, et lahendamatuid ülesandeid ei eksisteeri! On olemas terve rida kuluartikleid, mille pealt on võimalik märkimisväärselt kokku hoida. Sirvige meie portfoolios kataloogi, kust leiate soodsate võtmevalmis karkassmajade projektid, ning Te veendute selles ise.

Maja ehituse muudavad oluliselt odavamaks järgmised asjaolud:

  • tüüpprojekti valimine
  • objekti asjatundlik planeering
  • kõikide tööde tegemine ühe meeskonna poolt (ilma alltöövõtjateta).

On teisigi aspekte, mis tagavad selle, et odava projektiga maja ehitamine oleks soodsa hinnaga.

Soodsa, tüüpprojekti järgi ehitatud maja eelised

Maja ehitamine odavalt, võtmevalmis projekti järgi ei välista seda, et tulevane eluase tuleb ikkagi ainulaadne. Piisab vaid majaesise maastiku asjatundlikust kujundamisest ning huvitavate välisviimistlusvõimaluste valimisest.

Odav maja tüüpprojekt tähendab seejuures järgmist:

  • soodsamat hinda, tänu sellele, et puudub vajadus uue arhitektuurilise lahenduse väljatöötamiseks
  • valmis töödokumentatsiooni, mis on eelnevalt palju kordi läbinud kooskõlastusi erinevates lubade väljastamise instantsides
  • odav karkassmaja projekt on hõlpsasti kohandatav vastavalt krundi eripäradele
  • puudub risk, et spetsialistid olid teinud mõne valearvestuse (objekti on varem juba mitu korda püstitatud, kõik selle ehitamise nüansid on arvesse võetud).

Te võite juba täna tellida meie ettevõttelt soodsa projektiga odava karkassmaja püstitamise hinnaga, mis mahub teie eelarvesse.

Tähtis!

Meil on soodsad võtmevalmis karkassmajade projektid ja palju odavaid palkmajade tüüpprojekte.

Te kindlasti leiate nende seast variandi, mis vastab teie eelistustele ning ettekujutusele hubasest maaelust.

Pidage meeles, et maja ehitamise hind on odava projekti puhul madalam tänu sellistele asjaoludele nagu materjalide ratsionaalne kasutamine, maja kompaktsus ning soodsate, kuid usaldusväärsete viimistlusmaterjalide valik. Me ei hoia kunagi kokku vundamendi tugevuse, seinte vastupidavuse ega teiste ohutusaspektide pealt.

Kas pakkumine tekitas huvi? Helistage!