+372 5881 7078 - EST
+372 5566 2236 - ENG
+372 5088 635 - RUS
Blog

Suvemajad ja suvilad

Firma Vepstone on Eestis maju ehitanud rohkem kui 14 aastat. Me oleme valmis ellu viima mis tahes keerukusega ehitusprojekti, pannes suurt rõhku detailidele. Pole tähtis, kas me ehitame kapitaalset eramut või suvemaja – iga tööetapp viiakse läbi usaldusväärse tehnoloogia abil ja vastavalt standarditele.

Meilt saab tellida nii terviklahendusi (nt „võtmed kätte“ suvemaja) kui ka eraldi etappe: vundamendi ehitus, seinte püstitamine. Koostöö firmaga Vepstone ei too kaasa ebameeldivaid üllatusi. Projekti eelarve, olenemata sellest, kas tegemist on kapitaalse ehitise vundamendi või suvemaja lihtsa terrassiga, koostatakse enne, kui tööd ehitusplatsil algavad. Peame rangelt kinni tellija kinnitatud plaanist ja järgime tähtaegu ehituse igas etapis.

Meie töölised paistavad silma korralikkusega ja on tähelepanelikud haljasalade suhtes. Suvila krundile ehitatav grillimaja ei takista omanike nädalavahetuse puhkeaega. Töö lõppedes kogutakse prügi kokku ja viiakse ära. Erilist tähelepanu pööratakse suvemajade jt ehitiste vastupidavusele: me kasutame sertifitseeritud ehitusmaterjale ning keskkonnasõbralikke puiduimmutusvahendeid, mis kaitsevad tulekahju ja mädanemise eest.