+372 5566 2236 - EST
+372 5088 635 - RUS
info@vepstone.com
Blog

Võtmevalmis majade ehitus Eestis

Kas soovite ehitada maja või vundamenti, kuid ei tea, millest alustada? Pöörduge ettevõtte Vepstone poole. Pakume soodsalt võtmevalmis majade ehitamist ilma kvaliteedi minetamiseta. Teostame kogu töötsükli alates projekteerimisest kuni garantiiteeninduseni. Peame rangelt kinni tähtaegadest ja kokkulepetest. Ebameeldivad üllatused, näiteks ettenägematud kulutused keset kibekiiret ehitust, on täielikult välistatud.

Ehitame puidust, kivist, termoplokist, poorbetoonist. Meie objektid vastavad Eestis kehtivatele rangetele ehitusnormidele ja -määrustele. Näitena käsitleme võtmevalmis kantpalkmajade ehitust.

 

Projekteerimine

Võtmevalmis majade ehitamisel kasutatakse nii tüüp- kui ka individuaalprojekte. 3D-projekteerimine võimaldab kliendil saada tulevasest elamust tervikpildi, teha vajalikud kohandused ja kohe näha nende tulemust.

Vundamendi rajamine

Võtmevalmis puitmajade ehitamine algab vundamendist. Selles tööetapis pole kombeks raha kokku hoida. Vundamendi optimaalse liigi määramiseks viivad ettevõtte spetsialistid läbi geoloogilised uuringud ja arvutused.

Võtmevalmis majade ehitus – seinad ja vahelaed

Kantpalgid ostetakse usaldusväärsetelt tarnijatelt, mis tagab püsiva kvaliteedi ja kiirendab seinte monteerimist. Kui suvilat kasutatakse aastaringseks elamiseks, on soovitatav kasutada kantpalgimaterjali paksusega vähemalt 200 mm. Vastasel juhul on vaja täiendavat isolatsiooni, mis mõjutab objekti lõppmaksumust. Võtmevalmis suvilate ehitamist saab teostada väiksema paksusega kantpalkidest.

Katuse ülesehitus

Vepstone’i meistrid loovad töökindla sarikasüsteemi, paigaldavad latte ja roove ning asetavad isolatsiooni- ja katusematerjale. Kõige nõutumad katusetüübid: metallist katuseplaadid, pehme katus, looduslikud katusekivid.

Tehnokommunikatsioonide paigaldus

Loome tänapäeva inimese elu tagamiseks kõik süsteemid: küte, elektrivarustus, veevarustus, kanalisatsioon jne. Samuti paigaldame autonoomseid veevarustus- ja kanalisatsioonisüsteeme.

Siseviimistlus

Viimistlus on tihedalt seotud eelneva tööetapiga – tehnokommunikatsioonide paigaldusega. Kavandame selle nii, et optimeerida objekti ehitamise tähtaegu. Puitseintega äärelinnaelamu interjöör ühendab ökonoomsuse ja kõrged esteetilised omadused. Võtmevalmis karkassmajade ehitamisel saab teha ka kantpalgiimitatsiooniga siseviimistluse.

Poorbetoonist võtmevalmis majade ehitus toimub sarnase stsenaariumi järgi. Võite tellida ka eraldi tööliigi, näiteks vundamendi ehituse.

Maksumus

Võtmevalmis majade ehituses oleneb hind kasutatud materjalidest ja tehnoloogiatest, objekti kogupindalast ja projekti keerukusest. Samuti võivad tööde lõppmaksumust mõjutada krundi eripärad ja mitmed muud tegurid. Hinna arvutamine toimub pärast ülesande individuaalset püstitust.