+372 5566 2236 - EST
+372 5088 635 - RUS
info@vepstone.com

Majade ehitus

Maja ehitamine

Maja ehitamine ei ole mingi hurraa-projekt, et täna alustame ja homme on valmis. See on etapiviisiline protsess, mille igas staadiumis vajate te konkreetses valdkonnas pädevaid spetsialiste. Nende leidmine, lepingute allkirjastamine ja tööde lõpptähtaegade kooskõlastamine nõuab palju aega ja vaeva. 

Selle kadalipu läbimise ennetamiseks on targem sõlmida kohe leping meie ettevõttega. Pakume suvilate, maamajade ja eramute «võtmed kätte» ehitamise teenust. 

Arendame töö käigus välja individuaalse projekti, milles on arvestatud kõigi tellija soovide ja nõudmistega. Teeme kõik, et tellija jääks tehtud tööga igati rahule, kõik ehitised vastaksid kvaliteedinõuetele ja oleksid mugavad, hubased ja ohutud.

Isegi siis, kui usaldate meie hooleks oma kõige lennukamad arhitektuurilised ideed, ei ole nende elluviimine meie jaoks mingi probleem. Teie ei pea enam muretsema – meie spetsialistid teevad kõik vajalikud ehitustööd ära kiiresti, kvaliteetselt ja nii väikeste kulutustega kui vähegi võimalik.

Maja ehitamise tellimiseks või majaehitusega seotud küsimustes nõu küsimiseks helistage kontakttelefonil või saatke kiri meie kodulehele. 

Meid eelistades garanteerime, et te saate oma unelmate kodu. Kui tellite meilt «võtmed kätte» teenuse, saate sisse kolida kohe pärast ehitustööde lõppu.