+372 5566 2236 - EST
+372 5088 635 - RUS
info@vepstone.com
Blogi

Element- ja kokkupandavad majad

Kokkupandav majad on kontrollitud tehasekeskkonnas sektsioonide ehk moodulitena ehitatud ja seejärel ehitusplatsile toodud moodulkonstruktsioonid, mis paigaldatakse statsionaarsele vundamendile ning edasised tööd viivad lõpule professionaalsed monteerijad. Moodulmaja pannakse kokku kooskõlas kõigi sanitaar- ja tuleohutusnormidega ning varustatakse kütte- ja ventilatsioonisüsteemidega. Sellesse on ette nähtud elektriseadmed ja sanitaartehnika.

Moodul- ehk kokkupandavate majade ehituse eelised

Miks mitte kasutada oma uue maja ehituseks tänapäevaste moodulkonstruktsioonide eeliseid.

  1. Moodulmajad võimaldavad lühendada ehitusaega enam kui 35% võrra, et saaksite kiiremini uude elamisse sisse kolida ja hakata selle mugavusi nautima.
  2. Moodulmajade rajamine on võimalik sõltumata aastaajast ja ilmastikutingimustest. Tänu heale kohandumisvõimele taluvad need hästi külma, hoiavad talvel sooja ja tagavad suvise leitsakuga meeldiva jaheduse.
  3. Kapitaalse maja ehitus võib aega võtta mitu nädalat, samas kui moodulmaja pannakse kokku kohapeal ja töödeks kulub tavaliselt nädal.
  4. Valmis eluaseme saab vajaduse korral kergesti demonteerida, teisaldada ja uues kohas taas kokku panna.
  5. Plokk-konteinerid toodetakse range kontrolli all ja nende kõrges kvaliteedis ei ole põhjust kahelda.
  6. Kokkupandav maja on kapitaalsest ehitisest vähemalt poole odavam.

Meie majad on projekteeritud asjatundlikult, kvalifitseeritud meistrite ehitatud ja nende vastavust kehtivatele ehitusnormidele kontrollitakse pidevalt.

Tänapäevane maja tänapäevaste eelistega

Ettevõte Vepstone realiseerib tervet hulka moodulelamute, sh ka kahekorruseliste projekte. Paljudel meie mudelitel on kordumatu välisfassaad ja tavatu sisekujundus. Meie tänapäevane lähenemine väljub ehituse raamidest. Eluaseme ostjad saavad valida planeeringu, lisada täiendava eluruumi, kas magamis- või lastetoa, samuti on võimalikud köögi alternatiivne kujundus ja paljud muud mugavused.

Kas unistate oma hubasest, tänapäevasest ja kindlast kodust? Meie ettevõte teeb teie unistuse rõõmuga teoks! Pakume väga vastupidavaid ja kauneid elementmaju, mille hinnad rõõmustavad meeldivalt isegi kõige nõudlikumat klienti. Vaadake meie veebilehelt kokkupandavate «võtmed kätte» majade projekte ja hindu ning langetage oma valik.