+372 5566 2236 - EST
+372 5088 635 - RUS
info@vepstone.com
Blogi

Majaehitus Eestis

Kaasaegne maakodu Eestis on ideaalne valik neile, kes soovivad elada ümbritsetuna maalilisest loodusest, eemal saginast, seejuures mugavust ohverdamata.

Ideaalne oleks lihtsalt silmad sulgeda ja neid avades oma unistuste kodu näha. See on võimatu, kuid selgitame, kuidas muuta oma unistus reaalsuseks ilma tarbetu närvi-, materjali- ja ajakuluta.

Majaehitus Eestis: millest alustada

Kui olete Eestisse kolinud ja eramu ehitamiseks maatüki ostnud, on aeg oma tegevuskava paika panna.

Juhul kui maja ja muude hoonete pindala on üle 60 ruutmeetri ja kõrgus üle 5 meetri peate kõigepealt hankima ehitusloa. Kohalik omavalitsus väljastab selle krundi omanikule 5 aastaks. Eestis nimetatakse sellist dokumenti ehitusloaks.

Kui hoone pindala ja kõrgus on ülaltoodust väiksemad, piisab ehitusteatise esitamisest.

Seda nõuet tuleks tõsiselt võtta: ebaseaduslikult ehitatud maja omanikku ähvardab trahv ja võib-olla ka hoone lammutamise korraldus.

Maamaja ehitamine: mida arvestada

Eramute projekteerimine ja ehitamine on keeruline protsess, mis nõuab vastutustundlikku lähenemist. Seetõttu on äärmiselt oluline leida endale laialdaste kogemustega spetsialistid.

Ettevõtte Vepstone profiiliks on majade „võtmed kätte“ ehitamine Eestis. See tähendab, et meie spetsialistid teostavad kogu töö:

  • spetsialisti tasuta visiit ehitusplatsile ja konsultatsioon;
  • mis tahes keerukusega üksikprojekti väljatöötamine;
  • tegelik majaehitus;
  • kõigi vajalike kommunikatsioonide rajamine: torujuhtmed, kaabelvõrgud jne;
  • torustiku paigaldamine

Materjalide kohaletoimetamise pärast ei pea te muretsema: hoolitseme selle eest ise.

Teavet töö kohta saate kõigis etappides. Spetsialistid selgitavad teile, mida nad vastaval ajahetkel teie maatükil teevad, kuidas nad seda teevad ja mida tuleb veel teha.

Töötame vastavalt SNIP-le, kasutame professionaalseid tööriistu ja ainult kontrollitud materjale.

Maja ehituse hind: kas see on väärt kokkuhoidu

Maja ehitamisel on oluline meeles pidada, et odavate ja ebakvaliteetsete materjalide kasutamine ennast ära ei õigusta. Lõppude lõpuks on parem teha seda üks kord hästi, kui hiljem uuesti teha, kaotades veelgi rohkem raha.

Kuid kokkuhoid ei pruugi alati kvaliteedi arvelt tulla. Vepstone’i spetsialistid teavad, kuidas tulemust kahjustamata töö maksumust vähendada.

Kirjutage meile ja vastame kõigile teie küsimustele.