+372 5566 2236 - EST
+372 5088 635 - RUS
info@vepstone.com
Blogi

Ühekorruseliste majade projekteerimine ja ehitamine

Vepstone on spetsialiseerunud ehitamisele ja pakub ühekorruselise elamu individuaalse projekteerimise ja teie krundile  ehitamise teenust. Meil on vähekorruseliste majade ehitamise valdkonnas suur kogemus: aastate jooksul on ettevõte Eestis realiseerinud sadu tänapäevaseid ja funktsionaalseid majade ja suvilate projekte. Mõningate meie töödega saate tutvuda veebilehel asuvas portfoolios, kus pole  mitte ainult fotod, vaid ka projektide ekspluatatsiooniliste ja tehniliste karakteristikute täielik kirjeldus.

Ehitame Eestis:

  • ühekorruselisi palkmaju (profileeritud pruss, liimpruss);
  • tellistest objekte;
  • keramsiit-, vaht- ja poorbetoonplokkidest suvilaid;
  • ühekorruselisi karkassmaju ja mitte ainult.

Veebilehel saate tutvuda mitmesuguste projektidega, alates üpris odavatest  maamajadest ja lõpetades avarate  terrassi ja hulga tubadega ühekorruseliste majadega. Samuti standardsete ühekorruseliste kolme magamistoaga majadega. 

Töötame mis tahes eelarvega, oleme valmis pakkuma ostjatele ühekorruselisi maju igale maitsele:

  • ristkülikulised, neljakandilised või hulknurksed;
  • säästuvariandid ja premium-projektid:
  • originaalse konfiguratsiooniga ja tüüpilised;
  • avarate tubadega, väikese pindalaga või open-space-variandis:

Huvitavaid ühekorruseliste karkassmajade projekte saate vaadata kataloogist kohe nüüd!

 Ühekorruselise maja individuaalprojekt eritellimisel

Üpris sageli paluvad kliendid muuta ühekorruselise maja tüüpplaani või selle siseplaneeringut. Seda tehakse selleks, et arvestada tulevase elamu spetsiifikat ja otstarvet või kohandada projekt maatüki iseärasustega. Meie ettevõttes töötavad kogenud arhitektid ja projekteerijad, kes saavad täiustada nii tüüpprojekte kui ka luua individuaalplaani tulevase ühekorruselise maja ehitamiseks.

Individuaalne projekteerimine eeldab:

  1. Tulevase hoone detailse eskiisi loomist, ühekorruselise maja täpse välisplaani ja siseplaneeringu koostamist..
  2. Arhitektuuri- ja ehituseosa loomist. Seda tehakse ainult pärast seda, kui ühekorruselise, garaažiga  või ilma garaažita maja eskiis on kliendiga kooskõlastatud ja tema poolt heaks kiidetud.

Samuti tegeleme insenerikommunikatsioonide ühendamise plaani väljatöötamisega. Oleme klientidega pidevas kontaktis, järgime rangelt projekteerimis- ja ehitustähtaegu, välistame eelarve suurenemise riski, garanteerime täidetud tööde kvaliteedi. Pöörduge meie poole!