+372 5881 7078 - EST
+372 5566 2236 - ENG
+372 5088 635 - RUS
Blogi

Vundamendi ehitus: meetodid ja eripärad

Hubane keskkond sõltub paljuski sellest, milliseks kujuneb maja vundament. Tugikonstruktsiooni valikul tuleb arvesse võtta kõiki peensuseid. Meie firma – Vepstone – pakub erinevat varianti vundamente. Klientidel ei tule muretseda ettenägematute kuludega seotult, vundamendi hind tööprotsessis ei muutu. Järgime tähtaegu ja täidame tellimusi professionaalsel tasemel.

Vundamendi ehitus: meetodid ja eripärad

Edendatud tehnoloogiaks peetakse vähese süvendatusega rootsi plaatvundamenti. Tarind jaotab koormust võrdselt rajatiselt alla ja sobib igat liiki pinnasele. Ühtlasele plaadile on mugav kanda lõppkatet. Kommunikatsioonid paigaldatakse montaaži ajal. Tubadesse ei ole vaja paigaldada radiaatoreid, plaadil on kõrge soojusinertsus, põrand soojeneb ühtlaselt. Ehitises ei ole kelder ette nähtud.

Keramsiitbetoonist lintvundament on keskkonnaohutu. See on eelarvelise hinnaga vundament. Fibo plokkide väärtus seisneb nende pikaealisuses. Nendel on poorne struktuur, on püsikindlad temperatuurilangustele, paistavad silma oma soojusisolatsioonomaduste poolest. Selline vundament ei sobi seismiliselt aktiivse ja soomaastikuga kohtades.

Kvaliteetsete materjalide kasutamine ja reeglite range järgimine tagavad püsikindlate konstruktsioonide ehituse. Ehitusfirma poolt pakutavate teenuste kohta täiendava info saamiseks suunduge internetaadressile: https://vepstone.com/vundament/